Webinaria

Lekcje online z wykorzystaniem różnych komunikatorów i narzędzi edukacyjnych

Główny obrazek do Lekcje online z wykorzystaniem różnych komunikatorów i narzędzi edukacyjnych

W dobie pandemii koronawirusa i zmieniających się obostrzeń, Nauczyciele oraz Dyrekcja placówek mogą zmagać się z wyzwaniem zmiany trybu prowadzenia zajęć ze stacjonarnych na online.

Aby wesprzeć pracowników edukacji przedszkolnej, Kidsview zaprasza na bezpłatne webinarium z udziałem doświadczonego nauczyciela przedszkolnego i wczesnoszkolnego Urszuli Durzyńskiej. W trakcie spotkania prelegent podzieli się swoim doświadczeniem prowadzenia angażujących zajęć zdalnych oraz przedstawi narzędzia edukacyjne, które zwiększają integrację podopiecznych.

Poruszane zagadnienia w trakcie trwania webinarium:

  • Jak utrzymać zaangażowanie przedszkolaków podczas lekcji online?
  • Jakie możliwości dla nauczycieli przedszkolnych dają podstawowe komunikatory - z czego warto korzystać?
  • Przykłady cyfrowych narzędzi edukacyjnych pozwalających na interakcję uczniów.
  • Doświadczenia i dobre praktyki z prowadzenia zajęć online z przedszkolakami.

Wydarzenie jest jednym z cyklu webinariów „Edukacja z pasją”. Spotkanie on-line potrwa około 60 minut, a uczestnicy będą mogli zadać naszemu prelegentowi ważne dla nich pytania z wykorzystaniem chatu.

O prelegencie: Urszula Durzyńska

Wieloletni nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Instruktorka wokalu i muzykoterapii, jogi, mindfulness, oraz MBSR (Mindufness-Based Stress Reduction). Nauczyciel języka angielskiego w edukacji przedszkolnej oraz języka polskiego dla obcokrajowców. Posiada uprawnienia w zakresie nauczania logorytmiki, artterapii dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, multisensoryki, terapii jogą dla dzieci, oraz języka angielskiego przez muzykę i sztukę.