Kim jesteśmy?

Drodzy Klienci!
Kidsview tworzy zespół z pasją do edukacji najmłodszych, dla którego długoterminowe zaufanie i satysfakcja Klientów są najważniejsze. Firmę tworzą osoby z dwudziestoletnim profesjonalnym doświadczeniem zawodowym. Co najważniejsze firmę zbudował zespół od kilkunastu lat aktywny w obszarze wychowania przedszkolnego. Doskonale znamy uwarunkowania działalności przedszkoli i żłobków.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Zespół Kidsview

Różowe kółko

Z pasją do edukacji

Dostarczamy kompleksowe i profesjonalne narzędzia oraz inspiracje wyjątkowym ludziom, zaangażowanym w opiekę i rozwój najmłodszych. Jako innowacyjna firma technologii dla edukacji dbamy o satysfakcję i sukces naszych Klientów dla których jesteśmy długoterminowym parterem. Z pasją wspieramy edukację i rozwój najmłodszych.

Nasze wartości

Sukces klienta
Zaufanie
Zaangażowanie
Innowacyjność
Profesjonalizm
Logo zielonej palmy

Co nas inspiruje?

Opiekowanie się i rozwój dzieci jest wyjątkowym zajęciem! Decydujemy się na nie z miłości do dzieci, powołania i pasji. Nie jest to łatwa praca, bo wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Jednak radość dzieci, duma z ich osiągnięć oraz dobre przygotowanie do kolejnych szczebli edukacji i dorosłego życia, jest warte tych wszystkich trudów. Nic jednak nie wypala tego entuzjazmu bardziej, niż konieczność poświęcania czasu na setki formalności, rozliczenia, dokumenty i papiery. Wszystkie te z pozoru prozaiczne problemy odciągają od tego, co najważniejsze – od pracy z dzieckiem. A to na nią chcemy przeznaczać cały swój zapał i energię. Dlatego z myślą o Dyrektorach, Nauczycielach i Rodzicach powstał intuicyjny system zarządzania przedszkolem i żłobkiem Kidsview. Kidsview ułatwia komunikację i zwiększa bezpieczeństwo oraz zautomatyzuje wszystkie procesy, rozliczenia i organizację czasu tak, by ułatwić codzienne obowiązki Dyrektorów, Nauczycieli i Rodziców. Dzięki pomocy Kidsview mogą poświęcić się temu, co kochają robić najbardziej – pracy i zabawy z dziećmi.

Kidsview to więcej energii na to, co najważniejsze. Dla wszystkich z pasją do edukacji.

Logo różowej palmy
System i aplikacja do zarządzania przedszkolem i żłobkiem

Aplikacja Kidsview

Kidsview zwiększa bezpieczeństwo i oszczędza czas na rzeczy, który możesz poświęcić na to, co kochasz robić najbardziej!

O spółce

Właścicielem i dostawcą systemu informatycznego Kidsview jest spółka View Concept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Niewinna 3/1, 02-995 Warszawa) wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000759549 o numerze NIP 9512473999 i numerze REGON 381886480 z kapitałem zakładowym w całości opłaconym 100 000 złotych.

Różowe kółko