Edukacja włączająca-praktyczne wskazówki: Webinar z Panią Zuzią

Data dodania:

Dostrzeganie specjalnych potrzeb edukacyjnych w pracy nauczyciela przedszkolnego: Webinar z Panią Zuzią

W środę, 21.02.2024 przygotujcie się na webinar zorganizowany przez Kidsview, który poprowadzi znana ekspertka, dr Zuzanna Jastrzębska-Krajewska, czyli Pani Zuzia. Tematem spotkania będzie: Edukacja włączająca-praktyczne wskazówki.

Czy widzisz, co dzieje się za kulisami pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego? Czy potrafisz dostrzec specjalne potrzeby edukacyjne każdego maluszka? Jeśli te kwestie są dla Ciebie ważne, to mamy coś specjalnego dla Ciebie!

Dlaczego warto wziąć udział? Ponieważ dr Zuzanna Jastrzębska-Krajewska podzieli się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Przyjrzymy się temu, jak efektywnie organizować pracę, aby dostosować ją do potrzeb każdego dziecka oraz grupy.

Czy chcesz zgłębić tajniki skutecznej pracy z maluchami? Czy potrzebujesz praktycznych wskazówek od eksperta? Nie przegap tej okazji!

Zapisz się już teraz na webinar i dołącz do naszej społeczności nauczycieli pragnących doskonalić swoje umiejętności i świadomie rozwijać się w pracy!

Data: Środa, 21.02.2024,

godzina 18:00

Miejsce: Online, kliknij, aby zarejestrować się na bezpłatny webinar

Do zobaczenia na webinarze!

Autor Marcela Jankowska

Przeczytaj również