Zadbaj o dobrą formę psychiczną w pandemii!

Data dodania:

Praca z dziećmi dostarcza wiele radości, ale też jest bardzo odpowiedzialna i często stresująca. Trudności wywołane pandemią koronawirusa powodują dodatkowe problemy i obawy. Dyrektorzy i nauczyciele przedszkoli oraz żłobków codziennie muszą radzić sobie z olbrzymimi wyzwaniami. Dlatego Kidsview wspólnie z Grupą Luxmed zaprasza na spotkanie z wspaniałą psycholog Anną Kossakowską, które opowie jak radzić sobie ze stresem i spadkiem formy psychicznej.

Temat webinarium

Tematy webinarium obejmują w szczególności:
  1. Stres wynikający z pandemii: niepokój o zdrowie swoje, rodziny i podopiecznych
  2. Obawy o bezpieczeństwo ekonomiczne i stabilność pracy
  3. Radzenie sobie z presją rodziców
  4. Spadek formy psychicznej i ryzyko depresji wywołanych pandemią
  5. Jak rozmawiać z dziećmi o pandemii?
Wydarzenie jest jednym z cyklu webinariów „Edukacja z pasją”. Spotkanie on-line potrwa około 60 minut, a uczestnicy będą mogli zadać naszemu prelegentowi ważne dla nich pytania z wykorzystaniem chat.

Prelegent

O prelegencie: Anna Kossowska Doświadczony psycholog i psychoterapeuta z Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia, działającej w ramach Grupy LUX MED. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej dla dorosłych (np. rozwój osobisty), dzieci i rodzin (np. problemy wychowawcze) i psychologii międzykulturowej (np. komunikacja i adaptacja w nowym środowisku). Jest psychoterapeutką, ponieważ chcę wspierać innych ludzi w dążeniu do czerpania radości z życia.
Zapraszamy do zapisania się i udziału we wspólnym spotkaniu online!
Autor Jakub Michalski

Przeczytaj również