Motywacja i współpraca – Webinar z Panią Zuzią

Data dodania:

W środę, 24.04.2024 o g. 18.00 przygotujcie się na webinar zorganizowany przez Kidsview, który poprowadzi znana ekspertka dr Zuzanna Jastrzębska-Krajewska, czyli Pani Zuzia. Tematem spotkania będzie: Jak wspierać motywację i rozwój zawodowy nauczyciela i dyrektora w edukacji przedszkolnej? O skutecznej i efektywnej współpracy!

Korzystając z naszego webinarium, możesz dowiedzieć się, jak skutecznie wspierać motywację oraz rozwój zawodowy nauczycieli i dyrektorów pracujących w edukacji przedszkolnej. Nasze sesje skoncentrują się na strategiach, które pomogą stworzyć inspirujące środowisko pracy, sprzyjające ciągłemu rozwojowi zawodowemu oraz zadowoleniu z wykonywanej pracy.

Pragniemy zaprezentować również skuteczne metody budowania efektywnej współpracy pomiędzy nauczycielami, dyrektorami oraz innymi pracownikami przedszkola. Dzięki temu webinarium uczestnicy zdobędą narzędzia niezbędne do tworzenia harmonijnych relacji, które przekładają się na podnoszenie jakości pracy oraz wzmacnianie motywacji do rozwoju zawodowego.

Zapisz się już teraz na webinar i dołącz do naszej społeczności pragnących doskonalić swoje umiejętności!

Temat szkolenia: Jak wspierać motywację i rozwój zawodowy nauczyciela i dyrektora w edukacji przedszkolnej? O skutecznej i efektywnej współpracy!

Termin: 24 kwietnia 2024 r., g. 18.00

Link do webinarium: Link do szkolenia

Autor Jakub Michalski

Przeczytaj również