Podcast Przedszkola Jutra

Data dodania:

Zapraszamy do cyklu podcastów Przedszkola Jutra! Dr. Zuzanna Jastrzębska-Krajewska (@PaniZuzia) rozmawia z ekspertka mindfulness Aurelia Szokal-Egierd!

Podcast kierowany jest do dyrektorów i nauczycieli edukacji przedszkolnej. W tym odcinku zabieramy Was w podróż po świecie kreatywnych technik rozpoznawania i rozwijania wyjątkowych talentów każdego dziecka.

Dowiedz się, jak proste gry i aktywności mogą przekształcić Twoje podejście do nauczania i uczynić każdą lekcję niezapomnianą przygodą, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich małych odkrywców.

Obejrzyj podcast i poznaj jak rozwijać swoje umiejętności wychowania przedszkolnego!

Link do podcastu: Obejrzyj podcast

O programie Przedszkola Jutra

Organizatorem programu Przedszkola Jutra jest firma technologii dla edukacji Kidsview. Celem programu jest wsparcie rozwoju edukacji przedszkolnej w Polsce. Pedagodzy mają dostęp wartościowych i ciekawych materiałów na tematach nowoczesnych i kreatywnych metod wychowania przedszkolnego. Program realizuję misję Kidsview, którą jest dostarczanie kompleksowych i profesjonalnych narzędzi oraz inspiracji wyjątkowym ludziom, zaangażowanym w opiekę i rozwój najmłodszych.

Autor Jakub Michalski

Przeczytaj również