Podcast Przedszkola Jutra

Data dodania:

Zapraszamy do cyklu podcastów Przedszkola Jutra! Dr. Zuzanna Jastrzębska-Krajewska (@PaniZuzia) rozmawia z ekspertka dr Marzeną Żylińską!

Dr Marzena Żylińska to wybitna ekspertka od neurodydaktyki oraz założycielka Budzącej się Szkoły. Jesteśmy zaszczyceni, że dr Żylińska przyjęła nasze zaproszenie do nagrania i znalazła czas w swoim napiętym grafiku. Dr Żylińska każdego dnia pokazuje dziesiątkom tysięcy nauczycieli i rodziców, że można skutecznie uczyć się bez ocen, oceniania i odgórnie narzuconych wymagań.

Podczas tego inspirującego podcastu rozmawiamy o neurodydaktyce, a także o tym, czego mózg dziecka potrzebuje, aby zachować radość z uczenia się, motywację do nauki, wysoką samoocenę oraz zdolność do samokrytyki.

Podcast jest skierowany do wszystkich: rodziców, nauczycieli, dyrektorów przedszkoli i szkół oraz każdego, kto jest zainteresowany rozwojem dzieci. Posłuchaj nas i dowiedz się, jak tworzyć przedszkola jutra już dziś!

Link do podcastu: Obejrzyj podcast Przedszkola Jutra

O programie Przedszkola Jutra

Organizatorem programu Przedszkola Jutra jest firma technologii dla edukacji Kidsview. Celem programu jest wsparcie rozwoju edukacji przedszkolnej w Polsce. Pedagodzy mają dostęp wartościowych i ciekawych materiałów na tematach nowoczesnych i kreatywnych metod wychowania przedszkolnego. Program realizuję misję Kidsview, którą jest dostarczanie kompleksowych i profesjonalnych narzędzi oraz inspiracji wyjątkowym ludziom, zaangażowanym w opiekę i rozwój najmłodszych.

Autor Jakub Michalski

Przeczytaj również