II Konferencja „Przedszkola Jutra” już za nami!

Data dodania:

Drodzy dyrektorzy, nauczyciele i specjaliści!

Z nami wyjątkowe wydarzenie II Konferencja „Przedszkola Jutra”, które zgromadziło ponad 700 uczestników w Centralny Dom Technologii CDT oraz online. Podczas wydarzenia wystąpili fantastyczni prelegenci ze świata nauki, praktyki i biznesu. Gościem specjalnym wydarzenia była prof. E. Gruszczyk-Kolczyńska!

To było spotkanie pełne pozytywnych emocji i cennej wiedzy na temat edukacji przedszkolnej oraz nowoczesnych narzędzi i metod wychowawczych. Motywem przewodnim w tym roku było rozwijanie umiejętności matematycznych i technicznych u dzieci. W ramach projektu MatZabawa stworzyliśmy wraz z Pani Zuzia 60 matematycznych zabaw edukacyjnych. W naszych szkoleniach wzięło udział ponad 1000 pedagogów.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z konferencji: Relacja video z konferencji

Kolejna edycja programu Przedszkola Jutra już w 2024 roku

Dziękujemy Wam i naszym partnerom serdecznie za udział w programie „Przedszkola Jutra”! Kolejna edycja z nowym tematem wiodącym już w nowym roku.

Materiały z konferencji

Autor Jakub Michalski

Przeczytaj również

  • Procedury Ochrony Nieletnich

    Nowe zasady dotyczące konieczności stworzenia i wprowadzenia procedur ochrony nieletnich wejdą w życie od 15 lutego 2024 roku. Wszelkie przedszkola, szkoły oraz placówki będą zobowiązane do opracowania niezbędnych procedur.   jakie są istotne informacje oraz praktyczne wskazówki niezbędne do skutecznego stworzenia i wprowadzenia procedur ochrony nieletnich? czym dokładnie są te standardy i jakie są zasady […]

    Autor Marcela Jankowska
  • Edukacja Społeczno-Emocjonalna  dzieci w wieku przedszkolnym

    Edukacja społeczno-emocjonalna w przedszkolu obejmuje szeroki zakres działań i interwencji pedagogicznych, które mają na celu wspieranie dzieci w rozwijaniu zdrowych relacji z innymi oraz umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami. To proces, który integruje naukę społecznych i emocjonalnych kompetencji, takich jak empatia, współpraca, samoregulacja emocjonalna oraz rozwiązywanie konfliktów, w ramach codziennych doświadczeń przedszkolnych. Znaczenie rozwoju […]

    Autor Marcela Jankowska