Zakończenie roku szkolnego 2023/24 – podziękowania

Data dodania:

DZIĘ-KU-JE-MY!! 🎉

Za cały rok szkolny pełen wyzwań, otartych dziecięcych łez, otwartych na dziecięce troski i radości serc ❤️. Dziękujemy za cierpliwość, uśmiech i czas 😊. Wiemy, że rok szkolny nie oznacza dla Was wakacji. Jest końcem etapu dla dzieci, a Wy idziecie lub będziecie szli na dyżur wakacyjny i zasłużony urlop 🏖️.

Dziękujemy Wam wraz z Panią Zuzią – dr Zuzanną Jastrzębską-Krajewską za wspólny rok szkolny, za udział w naszym projekcie Przedszkola Jutra – Mat-Zabawa 🎨, za udział w webinariach 💻, za słuchanie podcastów 🎧 i korzystanie z naszych materiałów 📚. Dziękujemy, że możemy Was wspierać w tak ważnej i odpowiedzialnej pracy, którą doceniamy każdego dnia.

Nie możemy doczekać się kolejnego roku szkolnego! Już pracujemy nad kolejną edycją naszego projektu Przedszkola Jutra, który będzie poświęcony w dużej mierze dobrostanowi nauczycieli, dyrektorów i całej kadry pedagogicznej oraz niepedagogicznej w przedszkolach i żłobkach 👩‍🏫👨‍🏫.

Życzymy Wam dobrego czasu i nie wyłączamy się – będziemy publikować treści również w letnie miesiące ☀️. Jakich treści poszukujecie? Chetnie będziemy takie publikować 💜

Do usłyszenia i do zobaczenia! 👋

Link do filmiku z podziękowaniami: Podziękowanie

Zespół Kidsview 💜

Autor Jakub Michalski

Przeczytaj również