Jak stać się Przedszkolem Jutra?

Data dodania:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą konferencję online „Jak stać się Przedszkolem Jutra?”, która odbędzie 21 września o godz.11:00. Będzie to doskonały moment na podsumowanie naszych wielomiesięcznych aktywności, koncentrujących się wokół nowoczesnych metodologii nauczania dzieci w wieku przedszkolnym. Zrealizowany przez nas program „Przedszkola Jutra-Równe Szanse” pokazał, że placówki a wraz z nimi nauczyciele i dyrektorzy są gotowi na podjęcie wyzwania, jakie rzuca im świat nowych technologii.

Program konferencji

Obok tematów związanych z nowinkami usprawniającymi codzienne funkcjonowanie placówki, pokażemy:
  1. jak ważne jest świadome i uważne budowanie komunikacji z dziećmi i ich rodzicami, a przede wszystkim jak usprawnić ten proces
  2. jak w łatwy sposób wprowadzić nowe rozwiązania do Twojej placówki
  3. jak dzięki technologii zaoszczędzisz czas oraz pieniądze
  4. jak w bezpieczny sposób poruszać się w świecie technologii
Konferencja będzie również doskonałą okazją do zaprezentowania naszego nowego projektu, którego szczegóły przedstawimy już wkrótce.
  1. Czym jest trening uważności i dlaczego warto go wdrożyć u małych dzieci?
  2. Jakie mogą być efekty treningu uważności?
  3. Jak w codziennej pracy pedagogicznej możemy wdrożyć trening uważności wśród dzieci?

Wspaniali prelegenci

Wśród zaproszonych prelegentów są: prof. dr hab. Jacek Pyżalski, Joanna Apanasiewicz, Aldona Warton i Dariusz Skrzyński.
Partnerami konferencji „Jak stać się Przedszkolem Jutra” są Cyfrowy Dialog, Fundacja ING Dzieciom, Wirtualna Polska, Bliżej Przedszkola, Portal Oświatowy, Poradnik Dyrektora Przedszkola, Moje Bambino Sp. z o.o.
Udział w konferencji jest bezpłatny
Autor Marta Borys

Przeczytaj również