Przewodnik STEAM dla edukacji przedszkolnej

Data dodania:

Nauczycielko, nauczycielu, edukatorko, edukatorze!

Jeżeli pracujesz z dziećmi w wieku przedszkolnym to doskonale wiesz, jak ważny jest to etap rozwoju. Wiedza o tym, jak rozwija się dziecko w tym wieku, jakie ma potrzeby i w jaki sposób poznaje świat, jest kluczowa w Twojej codziennej pracy. Dlatego polecamy zapoznanie się z pierwszym przewodnikiem po metodzie STEAM dla edukacji przedszkolnej.

 

Przewodnik STEAM w Przedszkolu

Mamy nadzieję, że nasz poradnik odświeży Twoje spojrzenie na edukację przedszkolną i pozwoli połączyć Twoje doświadczenia ze spojrzeniem na nowoczesny i angażujący model edukacyjny.
Bazując na tym, co już potrafisz i wiesz o metodyce wychowania przedszkolnego, otrzymasz zaproszenie do nowej edukacyjnej przygody. Tą przygodą jest metoda STEAM, któremu poświęcona jest publikacja „Model STEAM. Przewodnik dla edukacji przedszkolnej”. Jesteśmy przekonani, że może on stać się wartościową i atrakcyjną częścią Twojego edukacyjnego warsztatu pracy wychowawczej.
Przewodnik modelu STEAM został opracowany w ramach programu „Przedszkola Jutra – Równe Szanse”, którego celem jest wsparcie rozwoju edukacji przedszkolnej w Polsce. Organizatorem programu jest Kidsview, który dostarcza przedszkolom i żłobkom nowoczesne i wygodne narzędzia edukacyjne. Partnerami programu jest Fundacja ING Dzieciom oraz Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog. Wydanie przewodnika wspierane jest przez naszych partnerów medialnych Wirtualną Polskę oraz miesięcznik Bliżej Przedszkola. Już wkrótce w ramach programu zapraszamy edukatorów do udziału w konkursie na kreatywne zajęcia przedszkolne oparte o model STEAM.
 
Zapraszamy do odkrycia nowych możliwości pracy wychowawczej!

Bezpłatne pobranie przewodnika STEAM w Przedszkolu

 
Bezpłatna publikacja „Model STEAM. Przewodnik dla edukacji przedszkolnej” dostępna jest tutaj: Przewodnik do pobrania
 
Wspólnie z nami dołącz do grona STEAMowych żłobków i przedszkoli!
Autor Jakub Michalski

Przeczytaj również