STEAMowe inspiracje na jesień – szkolenie video

Data dodania:

Zapraszamy na kolejny webinar z metodologii STEAM. Szkolenie poprowadzi Mariola Fik – bibliotekarka i edukatorka kompetencji cyfrowych. Miłośniczka edukacji w duchu STEAM. W pozornie zwyczajnych rzeczach widzi materiały do eksperymentowania i konstruowania. Bliska jest jest edukacja przez doświadczanie. Z pasją majsterkuje z dziećmi m.in. w Pracowni Młodego Inżyniera w rodzinnej miejscowości. Autorka scenariuszy do programu Przedszkola Jutra-Równe Szanse. Trenerka w Stowarzyszeniu Cyfrowy Dialog.

Podczas webinaru:
  1. pogłębisz swoja wiedzę o modelu edukacyjnym STEAM
  2. dowiesz się, jakie aktywności STEAMowe można zaproponować dzieciom podczas jesiennych dni zarówno w przedszkolu jak i na dworze
  3. otrzymasz dostęp do scenariuszy zajęć oraz poradnika metodycznego dotyczącego STEAM w przedszkolu, przygotowanych w ramach programu Przedszkola Jutra – Równe Szanse.
  4. opowiemy, jakie warunki należy spełnić aby wziąć udział w naszym STEAMowym konkursie
Obejrzyj szkolenie tutaj: Materiał video
Uczestnicy i uczestniczki otrzymają zaświadczenie o udziale w formie doskonalenia zawodowego wydane przez akredytowaną placówkę: Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Cyfrowy Dialog, po wypełnieniu ankiety i podaniu niezbędnych danych.
Szkolenie realizowane jest w ramach programu Przedszkola Jutra-Równe Szanse, które organizatorem jest Kidsview a parterami Fundacja ING Dzieciom, Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog i Wirtualna Polska.
 
Partnerem medialnym wydarzenia jest miesięcznik „Bliżej przedszkola” oraz Portal Przedszkolny. Fundatorem
Autor Jakub Michalski

Przeczytaj również